iNote - iPod software
Popis

iNote 1,03
Cena: $ 24,95
inotShrnutí: iNote aplikace Vám umožní čerpat informace a psát všechno možné na pracovní obrazovku.
Požadavky: CPU: Procesor ARM
OS: PocketPC 2002/2003

Inote je obrázek anotačního nástroj napsaný v jazyce Java: Umožňuje uživateli připojit textovou anotací na různé regiony v obraze a pak ukládání těchto anotací a informací v samostatném textovém souboru. Také může vytvářet určité druhy informací automaticky čtení obrazu: brzy budeme přidávat nástroj, který bude generovat Překryvné čtením SGML značkovací související s obrázkem. V současné době Inote běží pod Windows95 nebo NT jako samo-obsažených executable (tzv. Java Runtime Environment), nebo na různých Unix platformách (s samostatně instalované JDK). Neznamená to však běh na Mac dosud, protože neexistuje žádný Mac podporu pro JDK 1.1.5.

Použití Inote jako stand-alone "aplikace, můžete si vytvořit spojení několika typů (obdélník, mnohoúhelník, kružnice, bod) můžete připojit jednu nebo více anotace na jednotlivé detaily a podrobnosti si můžete uspořádat do překryvy, pomocí mnoha překryvy, jak budete chtít. Podrobnosti lze přesouvat po celé obložíš, velikost a zkopírovány nebo přesunuty z jednoho do druhého obložíš; anotací lze také kopírovat nebo přesunout. Anotace jsou ukládány jako XML dat pomocí XML struktury, které mohou být zabudovány do jiné struktury XML nebo SGML.

Jakmile jste vytvořili překryvy s detaily a anotace, můžete poskytnout anotovaná obrázek do Java-schopných webových prohlížečů spuštěním Inote jako aplet. Když Inote načte obrázek a její překryvy, zobrazuje barevné linky na překryvných vymezování anotovaná podrobnosti. Chcete-li procházet anotace spojené s těmito údaji, klikněte myší do detailu. Pokud dotyčný region má překrývání informací nebo více popisů, a skrolovatelný seznamu se objeví, z něhož mohou uživatelé vybrat požadovaný detail a anotace.

 
 © 2009 copyright iNote website